Clothing Store

Hakkımızda

Mandarin GYO, 2012 yılında yurt dışı inşaat tecrübeleri sayesinde 2016 senesinde kurulmuş olan Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Yurt dışı inşaat taahhüt sektöründeki vizyonunun getirdiği deneyim ve uzmanlıkla, kuruluşundan bu yana Mandarin GYO, gayrimenkul sektöründe markalaşma yönünde atılan adımlara bölgesinde öncülük etmektedir.

Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Mandarin GYO, bulunduğu şehrin en iddialı lokasyonlarında bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli, çağdaş ve teknolojik yaşam alanları geliştirmektedir.

Mandarin GYO projeleri; tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekânlar sunmaktadır.


2016’dan bu yana projeleriyle öncülük eden, her biri çevreye ve doğaya saygılı, yeşili ve maviyi önemseyen özgün konut projeleri geliştirmektedir.