İş Adamı

Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Daha nitelikli yaşamların özlemiyle yola çıktığımız 2012’den bu yana, geçen her yıl; Mandarin’e başarı ve gurur dolu bir tarih, inşaat sektörüne ise geleceği getirdi. Yıllardır heyecanla süren bu yolculuk, bugün gelinen noktada, Mandarin’in yaşama ne kadar çok değer kattığını ve değiştirdiği yüzlerce yaşamı anlatıyor. Mandarin için “artık bir yaşam markası” diyebilme gücünü bize veriyor.

Mandarin,  bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getirmek amacıyla, bir yandan planlama, tasarım ve yapımın her alanı ve aşamasında görev alıyor; diğer yandan, inşaat sektöründe kullanılan bazı yapı bileşenlerinin üretimini gerçekleştiriyor.

Mandarin elde ettiği başarılarının büyüklüğü, insana ve bilgiye verdiği değerle tüm taahhütlerini gerçekleştirmeye ve yatırımlarını geliştirerek yaşamın pek çok alanında sürdürülebilir değerler üretmeye devam ediyor.

1923'ten beri kabul görüp koruduğu değerleri ve ilkeleri ile yolculuğunu tüm hızıyla sürdürüyor. Ulaştığı her durakta, yeni bir hedefe doğru yeniden yola koyuluyor.